[yith_wcwl_wishlist]

Showing all 6 results

Akıllı Araba Projesi

$10,000

X1 OS işletim sistemi ile aracınızı uzaktan kontrol edin.İster gaz, ister fren veya direksiyonu sağa sola çevirin.Tüm herşeyi basitçe yapın.

Akıllı Askeri Savunma Projesi

$2,500,000

X1 OS işletim sistemi ile askeri envanterinizi güçlendirin.Dünyanın her yerinden roketlerinizi, ateşli silahlarınızı, tanklarınızı, helikopterlerinizi, dronlarınızı vb. uzaktan kontrol edin.

Akıllı Ev Projesi

$4,490

Akıllı ev projesi içerisinde 5 adet X1 OS cihazı, tüm yazılımlar ve websitesi kontrol paneli bulunmaktadır. Bu projeyi satın alarak, evinizde basit bir düzenleme ile her türlü elektronik cihazı ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Bu projeyi kendi isteğinize göre buradan özelleştirebilirsiniz.Logonuzu, markanızı, websitenizi ve wifi ağınızı belirleyebilirsiniz. X1 OS cihazlarını yazılım ve kodlama yapmanıza gerek kalmadan size evinizle entegresi yapılmış hazır bir şekilde gönderilecektir.

Akıllı Tarım Projesi

$150,000

X1 OS işletim sistemi akıllı programlama ile yetiştirmek istediğiniz bitkinin eko sistemini oluşturabilirsiniz. Bu sayede ister dünyadaki eşsiz nadir türdeki bitkiler olsun, ister özel bir tür bitkiyi kendi laboratuvarınızda veya bahçenizde yetiştirebilirsiniz.Sıcaklık, nem, ısı, rüzgar, yağmur gibi doğal etkenlerin taklidini oluşturabilirsiniz.

Özel Marka Cihazlar İçin Akıllı Modül Entegresi

$75,000

Özel Marka Cihazlar İçin Akıllı Modül Entegresi, özel olarak üretilen cihazların içerisine yerleştirilerek cihazları akıllı hale getiren entegredir.

Uzay Roketi Projesi

$5,000,000

X1 OS işletim sistemi ile uzay roketinizi dünya atmosferinde veya uzayda kolayca kontrol edin.