X1 OS ile Komutlarınızı Işınlayın!

Dünya'nın her yerinden elektronik devrelerinizi ve cihazlarınızı yönetin.

X1 OS Hayatınızı Kolaylaştırır!

X1 OS Hayatınızı Kolaylaştırır!

Dünya'nın herhangi bir yerinden; evinizdeki bir lambayı açıp kapatabilir, fabrikanızdaki bir makineyi durdurup çalıştırabilir, mağazanızdaki bir havalandırmayı açıp kapatabilir, çiftliğinizdeki bir sulama sistemini durdurup çalıştırabilir, arabanızın direksiyonunu çevirip gaz yada fren yapabilir, bir uzay roketine oturduğunuz yerden yön verebilir, şehirinizdeki sokak aydınlatmasını günün belli saatleri arasında açıp kapatabilirsiniz...

Basitçe anlatmak gerekirse X1 OS diğer cihazlarınıza, isteklerinizin ve komutlarınızın ışınlanmasını sağlayan işletim sistemidir.

Demoyu İncele
X1 OS

X1 OS

X1 OS; evinizde, arabanızda, işinizde, mağazanızda, fabrikanızda, çiftliğinizde, şehirinizde vs. vs. hayatınızın her yerinde kullanabileceğiniz entegre bir modül işletim sistemidir.

Kullanıcılarına özel olarak üretilir.Güvenli, sade ve basittir. 

Satın Al
X1 OS Kurumsal

X1 OS Kurumsal

  • X1 OS Türkiye'de Modern Saray (Modern Palace Inc.) tarafından oluşturulmuş bir işletim sistemidir.
  • X1 OS ilk aşamada Modern Saray'ın dünyanın herhangi bir yerinden aydınlatma sistemlerini, güvenlik sistemlerini ve diğer tüm elektronik cihazları kontrol etmek için oluşturulmuştu. 
  • X1 OS işletim sistemi geliştirilerek, şimdi artık herkesin bu mükemmel teknolojiye sahip olabilmesi için kullanıcılarına sunuldu.
X1 OS